Jak vybrat..., Nákupní rádce

Jedinečný recept na spokojené bříško

„Když se moje děťátko cítí dobře, jeho radost a spokojenost se odráží na celkové pohodě rodiny. Je úžasné sledovat, jak se spokojenost mého děťátka projevuje navenek prostřednictvím úsměvů, dětského smíchu a hravosti.“

Spokojené bříško je zásadní pro celkovou pohodu děťátka. Celková pohoda a zdravé zažívání jsou spojené nádoby. Jedno výrazně ovlivňuje druhé. A co si konkrétně představit pod zdravým zažíváním?

  • Nic vás netrápí,
  • vše funguje tak, jak má,
  • převládá pocit spokojenosti, který vesele a s radostí přenášíme na naše okolí.

Nejvíce zdravé zažívání ovlivňuje výživa. A víme, že existují potraviny, které prošly procesem fermentace a ten má pozitivní vliv na zdravé zažívání. Typickým zástupcem fermentovaných potravin je např. jogurt, kefír, sýry, kyselé (kvašené) zelí, víno a mnohé další.

Víte, že?

Děti v raném věku většinu z těchto věcí nemohou, protože 100 % jejich stravy do 6 měsíců tvoří mléko a pak i nadále zůstává významnou součástí jídelníčku.

Revoluce v kojeneckých mlécích

Tradiční proces fermentace potravin, který přispívá ke zdravému zažívání, a více než 20leté zkušenosti s péčí o malá bříška, inspirovali Hami natolik, že přichází jako první s fermentovaným kojeneckým mlékem.

 

Fermentované kojenecké mléko Hami 6+ je první, které kombinuje:

  • Lactofidus, proces inspirovaný přirozenou fermentací mléka,
  • prebiotickou vlákninu GOS/FOS
  • a potřebné živiny pro správný růst a vývoj děťátka *.

* Omega 3 a železo pro normální vývoj mozku (přispívá k rozvoji poznávacích funkcí), vápník a vitamín D pro normální růst a vývoj kostí.

Hami fermentované kojenecké mléko = jedinečný recept na spokojené bříško.

Prožijte to s HAMI na Feedo.cz >>


Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Potravina pro zvláštní výživu.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *