Nákupní rádce

Jaký dárek na návštěvu do porodnice?

Narodilo se někomu z vašeho okolí miminko a vy přemýšlíte, jaký dárek by byl k této příležitosti nejvhodnější? Zřejmě si nad touto otázkou lámete hlavu, ať už se chystáte přímo do porodnice nebo na první návštěvu domů k čerstvým rodičům. Pomůžeme vám s tím…

I maminka si zaslouží pozornost

Nejprve si odpovězte, jaký typ dárečku chcete vybrat. Milý, originální nebo praktický?

Bude jen pro novorozené děťátko, nebo chcete potěšit i maminku? Vždyť právě ta to poslední měsíce neměla jednoduché. Možná vyšla z formy a můžet si připadat méně atraktivní než dřív. Potěšit ji můžete třeba kosmetikou, poukázkou na masáž nebo do kadeřnictví, na kosmetiku či manikúru… Případně jí můžete darovat poukázku na praktický nákup a ona si sama vybere, co potřebuje.

Praktické sady vám ulehčí život

Při výběru dárečku pro dětě je podstatné, zda ho kupujete pro holčičku či chlapečka. Už i v tomto věku záleží na barvě.

Novorozenec většinu dne prospí, často se krmí a vyměňují se mu plenky. Proto se zamyslete, co by bylo v tomto období nejpraktičtější.

Plenky, kojenecké potřeby, první hračky, jemná dětská kosmetika či oblečení. Je z čeho vybírat.

Právě pro ty z vás, kteří mají s výběrem problém, jsme připravili praktické sady pro novorozence a to ve 4 přehledných cenových kategoriích.
Jsou v hodnotě 399 – 1499 Kč, takže záleží jen na vás, kolik chcete investovat.

Dárky do porodnice

Pro děti i rodiče

V každém balíčku najdete vhodný dárek pro děti od narození, jako je například chrastítko, látkové plenky či plyšový medvídek. Nezapomněli jsme ale ani na rodiče, kteří si pozornost zaslouží. Určitě je potěší album, případně rámeček na otisky. S takovým dárečkem určitě zabodujete!

Jednotlivé dárečky do porodnice si můžete prohlédnout ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *