Miminko, Nákupní rádce

Jak ušetřit za plenky a získat dárky?

Plenky jsou v prvních letech děťátka pro rodiče jedním z největších výdajů. My vám proto ukážeme, jak můžete za půl roku na jednorázových plenkách ušetřit více než 1 400 Kč a ještě přitom získat zdarma dárky v hodnotě přes 2 200 Kč. Nevěříte? Čtěte dál! 

Na jednorázových plenkách se rozhodně nevyplatí šetřit tak, že budete kupovat nekvalitní plenky od pochybných značek jen proto, že jsou levnější. Neznačkové plenky často prosakují a musíte je tak měnit ještě častěji.

Pokud máte rádi kvalitu a jste fanoušky značky Pampers, určitě vás potěší možnost ušetřit více než 1400 Kč za půl roku nebo možnost vybrat si ze široké škály praktických dárků zdarma v novém Pampers Premium Programu.

Za 6 měsíců ušetříte přes 1400 Kč

Měsíční balení plenek Pampers vás v dlouhodobém horizontu vyjde mnohem výhodněji. Jak to? Spočítali jsme to za vás.

pampers mesicni zasobaMěsíční balení plenek Pampers obsahuje 216 kusů plenek a stojí 859 Kč. Za jednu plenku tedy utratíte 3,97 Kč. Klasické balení těch samých plenek obsahuje 72 kusů plenek a stojí 339 Kč. 1 plenka tak stojí 4,7 Kč. Asi si řeknete, že to není takový rozdíl. 

No, při jedné plence určitě ne. V prvních měsících děťátka však spotřebujete asi 12 plenek denně. To je 84 plenek za týden a 336 plenek za měsíc. Pokud tedy na jedné plence ušetříte „pouze“ 0,73 haléřů, měsíčně to bude 245 korun. Za první půl rok můžete ušetřit více než 1471 korun.

A nemusíte dělat nic navíc. Pouze místo obyčejného balení koupíte měsíční balení těch samých plenek, které byste kupovali tak jako tak. A to nemluvíme o tom, že od nás při koupi měsíční zásoby získáváte automaticky dopravu zdarma. Díky tomu ušetříte další korunky.

Dárečky až do výše 2 200 Kč

A tím skvělé zprávy nekončí! Pampers Premium Program už možná znáte. Teď však přichází v novém, unikátním kabátě a to exkluzivně u nás.

Funguje úplně jednoduše. Za každou utracenou korunu od nás získáte 1 Premium bod. Za tyto body si potom v košíku budete moci bezplatně vybrat velmi praktické dárečky pro vás, vaše děťátko, partnera, nebo něco do domácnosti. Podle počtu bodů budete mít jeden ze 3 statusů – bronzový (při nákupu od 1 800 do 2 999 Kč), stříbrný (pokud utratíte od 3 000 do 5 999 Kč) nebo zlatý (pokud u nás nakoupíte za více než 6 000 Kč).

Počet bodů, jak už jsme říkali, závisí na vaší útratě. Ukažme si to opět na příkladu měsíčního balení plenek Pampers.

Za 6 měsíčních balení plenek Pampers (5 154 Kč) automaticky získáváte 5 154 Premium bodů (zároveň vám zůstávají Feedo body, o ty nepřijdete) :) A nejen že máte postaráno o zásobu plenek ale rovnou získáte 5 154 Premium bodů a s nimi status Silver.

Dost matematiky! Co to znamená v praxi?

dárky za bodyPokud body nechcete použít hned, ale víte, že u nás během následujících 6 měsíců znova nakoupíte, body si můžete jednoduše přenést do dalšího nákupu. Při dalších objednávkách pak už automaticky dosáhnete i na dražší dárečky.

hodnotné dárky PPPCo se v programu skrývá?

Jen pro vaši představu, v bronzovém statusu si můžete vybrat z výrobků jako jsou přípravky na nádobí, vlhčené ubrousky, šampón, pěna na holení nebo žabky.

U statusu Silver se vám otevře cesta k dalším výrobkům, jako je aviváž, Bepanthen mast, dámské vložky nebo oblíbená lahvička Avent.

V posledním – zlatém statusu – si můžete vybrat z největších lahůdek. Posuďte sami – na výběr máte třeba NUK lahev, cestovní fén, LEGO, sloníka Lamaze, mikinu Reebook nebo dokonce lehátko Bright Starts. Všechny dárky se, samozřejmě, dají kombinovat. Záleží jen na počtu vašich Premium bodů.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *