Jak vybrat..., Nákupní rádce

Hýčkejte své tělo tradiční českou kosmetikou nejvyšší kvality

traHistorie původní a stále české kosmetiky Dermacol se začala psát ve Filmstudiu Barrandov v Praze. Odborníci z filmových studií se velmi brzy spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze a zahájili tak od počátku velmi úspěšnou spolupráci mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol – jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1965 prodat až do Hollywoodu. Můžeme se tedy pyšnit tím, že krása mnohých filmových hvězd má svůj původ v kosmetice Dermacol z Prahy. Vedle významných úspěchů v zahraničí zůstává Dermacol v Čechách synonymem pro make-up. Každý čtvrtý  make-up prodaný v České republice je právě od značky Dermacol.  Dermacol poskytuje dokonalou péči pro všechny typy pleti a její problémy. Nezáleží, jestli máte pleť mladou či zralou, normální či suchou, mastnou nebo problematickou. Pomáháme svým spotřebitelkám, aby se cítily a vypadaly lépe.

Pigmentové skvrny a jak na ně?

Kožní pigment, nazývaný melanin, je nejdůležitějším faktorem určujícím barvu kůže. Hlavními příčinami poruch pigmentace kůže projevujícími se jeho nadprodukcí (hyperpigmentace) jsou:

  • Sluneční záření (UV záření urychluje a znásobuje produkci melaninu a dochází k ztmavnutí pokožky a vzniku hnědých skvrn).
  • Genetické a hormonální změny (např. v těhotenství, během menopauzy).
  • Choroby kůže a vnitřních orgánů.

Ve spolupráci s dermatology a předními celosvětovými producenty kvalitních surovin připravuje značka Dermacol ve své laboratoři nejkvalitnější kosmetické výrobky. Po několika letech výzkumu vyvinuli jedinečné a inovační složení bělících přípravků, které jsou vysoce účinné a zároveň se starají o pleť.

Nemějte vrásky z vrásek

Už v řecké mytologii bohyně Hébé nalévala bohům nektar, nápoj věčné mladosti, a podávala ambrosii, jídlo bohů, které propůjčovalo mládí, krásu a nesmrtelnost. V pověstech i pohádkách najdeme různé elixíry věčného mládí. Ale existuje i ve skutečném životě recept na stále mladou pleť? Hyaluronová terapie společně s řadou BT Cell intenzivní liftingová péče přináší jedinečnou, velmi efektivní remodelační péči vyplňující vrásky a obnovující 3D strukturu pokožky. Protivrásková péče je cíleně určena pro specifické potřeby pleti. Je neinvazivní a šetrnou alternativou omlazujících injekcí. Jedinečná, velmi efektivní remodelační péče s čistou sférickou kyselinou hyaluronovou a silným protivráskovým komplexem vyplňuje vrásky a obnovuje 3D strukturu pokožky.

Milujte své tělo s řadou Body Love Program. Produkty v řadě Body Love Program jsou určeny pro efektivní řešení nedokonalostí pokožky, jakými jsou strie a celulitida, a zaměřené na zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky.

Strie se objevují v podobě červenofialových, modrých, růžových nebo stříbrných trhlinek v období těhotenství, prudkého nárůstu váhy nebo vlivem hormonálních změn. Vliv na tvorbu strií má i dědičnost. Samotnému vzniku strií předchází svědění pokožky, která bývá velmi napjatá. Zpočátku jsou nenápadné a mají světlou barvu, ale postupně tmavnou, prodlužují se a rozšiřují. Pokud již pokožka není napnutá, začnou strie postupně blednout.

Jak na strie? 

  • Správná výživa – pevnost kůže totiž zajišťují kolagenní a elastická vlákna ve škáře. Čím silnější kolagenní a elastická vlákna budou, tím menší bude pravděpodobnost vzniku strií. Pro tvorbu kolagenu je důležitý vyvážený přísun vitaminu C a E, zinku a oxidu křemičitého.
  • Dodržení pitného režimu – dostatečná hydratace organismu kůži posiluje a napomáhá její obnově.
  • Pravidelný aerobní pohyb – alespoň 2x týdně. Tělesná aktivita zlepšuje krevní oběh, který napomáhá udržení elasticity kůže.
  • Pravidelné promazávání problémových partií – aplikují se zpravidla 2x denně pomocí lehké prokrvující masáže.

Celulitida vzniká v důsledku hromadění tukové tkáně a stárnutí podkožního vaziva a trápí přes 90 procent žen bez ohledu na váhu. Projevuje se zejména v oblasti zadečku, stehen a břicha  a pro svůj vzhled je lidově označována jako „pomerančová kůže“. Cvičení, masáže, zdravá životospráva, správná dávka relaxace a vhodná péče s Body Love Programem zajistí hebkou a pevnější pokožku a štíhlejší křivky.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *