Maminky testují, Miminko, Nákupní rádce

Houpy, houpy, kočka snědla kroupy

Když Kubíčka chovám/houpám, tak si často pobrukuju tuto říkanku. A že si ji pobrukuju tedy často! Kubí je tzv. chovací/nosící/houpací dítě… Nic jiného ho neuklidní. Takže už mě celkem bolí záda. Ale dostala jsem možnost vyzkoušet houpačku/lehačku od Bo Jungle B-Portable Swing. A byla jsem mile překvapena :-)

Manžel byl zrovna v Praze, tak jsem si řekla, že to zkusím sestavit sama. Jsem přece matka – a my zvládáme vše! Na první pohled mě překvapilo, že je to „tak malý balíček“. Čekala jsem teda větší krabici. Ale není třeba, protože všechny díly jsou krásně skladné. Nejdřív jsem vše rozbalila a rozložila před sebe. Komponentů není moc, tak vás to nijak nevyděsí :-) A co jako žena kvituji – nepotřebujete žádný šroubovák! Vše jen tzv. „nacvakáte“ do sebe a je to! Takže po přečtení návodu jsem měla do 10 minut hotovo (trvalo by to i kratší dobu, ale omylem jsem zaměnila rám za hlavu s rámem pod nohy :-D Takže jsem to musela předělat – ale díky jednoduchému systému to nic nebylo).


Super je, že houpačka funguje buď na 4 baterie, nebo má napájecí kabel do sítě (za což jsem byla ráda, protože jsem po ruce baterky neměla). Takže jsem houpačku zapojila a vyzkoušela. Ovládání je naprosto snadné. Jeden „kloub“ je tzv. ovládací – nastavíte si tam hudbu (až 8 melodií), čas provozu (15, 30, 45 nebo 60 minut), hlasitost, a taky rychlost houpání (celkem 5 režimů). Druhý kloub obsahuje prostor na umístění baterií.


Houpačku můžete mít ve 2 polohách – buď úplný leh, nebo trochu vzpřímenější, aby mohl prcek pozorovat co se děje. Skvělá je měkká opěrka hlavy (ono je vlastně celé lehátko krásně měkké!) a 5 bodový bezpečnostní pás, aby vám prcek ze sedačky nesklouzl/nevypadl, až se začne víc pohybovat.

 

Jinak houpačka Bo Jungle je vhodná od narození do 9 kg. Takže ji využijeme ještě nějaký ten měsíc :-) A navíc je i skladná, takže ji večer můžeme složit a dát někam na bok, aby nepřekážela (nebo když prostě potřebujeme víc místa, třeba pro návštěvu apod.).

A jako zlatý hřeb večera – po položení Kubíčka do lehátka …..tadáááá…. líbilo se mu tam! A co bylo nejvíc – byl potichu a neřval. :-D Všechno sledoval, koukal na hrazdičku s hračkami (tu můžu pak i sundat či polohovat blíž k němu/dál od něj). Takže houpačka je teď náš nový kámoš. A říkám náš proto, že se líbí jak Kubíčkovi (je v ní klidný a v pohodě), tak i mně (že si neustálým nošením neodrovnám záda).


Za nás oba velká spokojenost. Jediné, co mě mrzí je, že jsem houpačku neměla už dřív :-) 
Více ode mne si přečtěte na >> www.mommy-blog.cz .

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *