Lifestyle

Horoskop pro malé i velké | Jaro 2018

Co vás letos na jaře čeká a nemine? My už to víme!

Zeptali jsme totiž astroložky Blanky Vojáčkové a pro všechny, kteří si rádi nechají inspirovat tím, co říkají hvězdy, jsme připravili horoskop na jarní měsíce. A to bychom nebyli my, abychom se nepodívali i na to, co hvězdy říkají nejen maminkám, ale i jejich nejmenším!

 Beran

MAMINKY:
Začátkem března si ještě budete připadat vyčerpané. Ale už od 7. března pocítíte příliv nové energie a chuti pustit se do nových experimentů, knížek, zájmů… Jarní rovnodennost nastane 20. března v podvečer a vy budete mít chuť se s někým podělit o nová zjištění a čerstvé zážitky. Začátek dubna bude přát dobře rozmyšleným počinům.

DĚTI:
Poslední třetina března bude náročná pro Beránky, kteří se musí přizpůsobit pravidelnému režimu a prostorovým omezením. První a druhý dubnový týden budou výborné pro podporu smyslového vnímání a rozvoj zkušeností při práci s různými druhy materiálu a možná i vstřebávání nových chutí. Okolo 26. dubna se zaměřte na pozitivní zvládání vzteku.

Feedo tip: Pokud chcete rozvíjet smysly malého Beránka a zároveň chcete, aby ho to bavilo, zkuste třeba starou dobrou modelínu. Práce s barevnou hmotou, která se pomocí dětských prstů může změnit na něco neobyčejného, je skvělá kreativní činnost, při které se společně můžete naučit rozeznávat barvy a různé tvary.

 Býk

MAMINKY:
Vaše aktivita bude během jarních měsíců pomalu, ale jistě stoupat. V první polovině března se ještě věnujte spíš ochraně před nemocemi a posilování imunity. V první polovině dubna pečujte o svůj partnerský vztah, nešetřete úsměvy a vstřícnými gesty. Pokud máte narozeniny koncem dubna, stavte na vybudovaných jistotách, ale nebojte se také trochu investovat do „rizika“.

DĚTI:
V prvních březnových týdnech můžete u svého dítěte pozorovat vyšší únavu a větší potřebu spánku. Dbejte na přísun čerstvých potravin a omezte sladkosti. Pokud čekáte přírůstek okolo 6. května, pak se připravte na umělecky založeného snílka – labužníka. Okolo 12. května se budou rodit pevné a houževnaté osobnosti.

 Blíženci

MAMINKY:
Během března na vás občas přijde sentimentální chvilka, nemusíte být za každou cenu zábavné a vtipné. Dokonce se můžete občas někam zavřít a dopřát si čas jen samy pro sebe. Okolo 25. dubna vám možná nebude do řeči, ale přijdete na něco, co vás uklidní a dodá jistotu. Okolo 7. května můžete otevřít nějaké citlivé téma.

DĚTI:
Začátkem března se nenechte zaskočit bujnou fantazií malých Blíženců, využijte každou příležitost k vyprávění příběhů a čtení pohádek. Od 11. března budete muset čelit tvrdohlavosti nebo přehnaným obavám. I začátek dubna může být poznamenám častými diskusemi a možná i neochotou k učení.

 Rak

MAMINKY:
Jarní období je plné optimismu, zkuste se od pochybností a častého snění posunout k chuti plánovat a vytvářet něco, co vám bude dlouho dělat radost. Okolo 17. března zkuste obléknout jarní vzory a modely, zlepší vám to náladu. Od 16. dubna se snažte být každý den venku o něco déle. A polovina května vás zastihne v dobré kondici.

DĚTI:
Koncem zimy dopřávejte svým malým Rakům dostatek odpočinku a nenuťte je k výjimečným pokrokům. Okolo 26. dubna nehloubejte nad důvody pláče nebo vzteku, ale jen tiše chlácholte a podporujte své děťátko, aby mu bylo s vámi dobře. Okolo 12. května podpořte svého Ráčka k samostatnosti a odvaze, pochvala mu pak posílí sebevědomí.

 Lev

MAMINKY:
Bez ohledu na počasí se snažte dopřát sobě i své rodině zábavný a aktivní program. Pokud ale někdo z vašich blízkých bude potřebovat léčbu nebo víc odpočinku, nedejte najevo mrzutost a udělejte, co bude potřeba. Okolo 18. dubna se odvažte a nehleďte na to, co dělají ostatní. Odvážným přeje štěstí právě teď.

DĚTI:
Od začátku března dopřejte svým dětem dostatek soukromí a možnost rozvíjet svou hravost a fantazii bez zbytečných zásahů zvenčí. Sami se možná něco zajímavého naučíte a získáte třeba i inspiraci pro své „dospělé úkoly“. Koncem března budou vaše děti potřebovat laskavě podpořit a ujistit, že jim věříte a pomůžete překonat problémy nebo překážky.

 Panna

MAMINKY:
V březnu se nezlobte, když budete muset občas řešit neplánované situace a zvládat organizační chaos. V dubnu se snažte občas zasmát a udělat žert i když máte zrovna na jazyku kritická slova. Okolo 13. května si dopřejte něco odvážného, můžete se třeba podívat někam, kde jste ještě v životě nebyli.

DĚTI:
Začátkem března možná budete muset odpovídat na velmi všetečné i zásadní otázky. Od 6. března se připravte na větší chuť prozkoumávat svět a experimentovat s různými předměty. Okolo 25. dubna se zaměřte na prevenci úrazů a bezpečnost svého robátka. Okolo 12. května může dojít na vášnivou diskusi.

 Váhy

MAMINKY:
Až do 30. března se nad ničím zbytečně nerozpakujte a berte hned to, co vás zaujme. Okolo 13. března si budete muset některé věci zasloužit, aspoň si uvědomíte jejich plnou hodnotu. V dubnu si dopřávejte to, co je vám příjemné a nic si nevyčítejte. Od 24. dubna se nebraňte novým nabídkám a výzvám.

DĚTI:
Začátkem března budete čelit zvýšeným nárokům a požadavkům svých dětiček. Buď jim jejich přání splníte, nebo je budete muset učit trpělivosti a skromnosti. Okolo 13. března bude vaše zlatíčko potřebovat více lásky a podpory, aby se necítilo zanedbané. Mazlete se, masírujte ho, věnujte se mu, jak jen to jde.

Feedo tip: Jemnou masáž si dopřejte třeba s masážním olejíčkem od Sebamed, který miminko krásně uvolní, zrelaxuje a dostane do celkové pohody.

 Štír

MAMINKY:
V březnu budete snadno hledat slova, které někomu pomohou překlenout problémy a dopadnou na úrodnou půdu. Okolo 24. března budete sami potřebovat povzbuzení a nějakou náplast na zklamání. V první polovině dubna se nenechte do ničeho nutit a věřte své intuici. Okolo 26. dubna můžete být trochu nebezpeční sami sobě.

DĚTI:
Povzbuzujte své malé Štíry v odvaze a odolnosti. Je dobré jít do úkolu s plnou vervou, ale je potřeba pofoukat bolístky a vyjádřit účast, když jim něco nevyjde podle jejich představ. Duben využijte k trénování vytrvalosti a umění dotáhnout projekt do konečné podoby. Za úspěšné výkony nešetřete odměnami.

Feedo tip: Jako odměnu dopřejte (nejen) malým Štírkům nějakou dětskou dobrotu!

 Střelec

MAMINKY:
Optimismus ze začátku března se může vytratit při nějaké zdravotní indispozici nebo doléhající jarní únavě. Od 11. března ale dostanete znovu chuť na nějaké dobrodružství. V období 11.-14. dubna naplno otevřete své srdce a rádi pomůžete každému na potkání. Začátkem května se budete muset v něčem uskromnit.

DĚTI:
Okolo 13. května získá váš drobeček pocit, že mu patří svět a že se mu nemůže nic stát, což zvýší nároky na vaši ostražitost. Okolo 17. dubna bude těžké uspokojit mlsný jazýček nebo chtivé oči. Vysvětlete svému potomkovi, že nemůže mít všechno, na co si vzpomene. Dobrou příležitostí k radovánkám může být svátek čarodějnic a pobyt u ohně.

 Kozoroh

MAMINKY:
Okolo 13. března dejte na svou intuici a udělejte to, o čem není potřeba přemýšlet. O víkendu 7.-8. dubna se věnujte nějaké činnosti, která zanechá trvalé a užitečné výsledky. Koncem dubna můžete úspěšně stavět na svých bohatých zkušenostech.

DĚTI:
Začátek března bude provázen zvýšenou radostí z pohybu a z tvůrčích a zábavných aktivit. Hrajte s dětmi divadlo a rozvíjejte jejich smysl pro humor. Okolo 11. března pozor na přehnanou kritiku, může vaše dítko zbytečně zbrzdit v rozvoji. Mimořádné a náročné úkoly vaše dítě zvládne nejlépe okolo 26. dubna.

 Vodnář

MAMINKY:
Jarní měsíce využijte k posílení své odolnosti a fyzické kondice. Co se okolo 11. března naučíte, tím můžete už v druhé polovině dubna oslnit své okolí. Okolo 17. dubna nezanedbávejte své chutě a své potřeby. Okolo 13. května se nebojte vyrukovat s nějakým úžasným zlepšovákem, možná zavedete nový trend nebo módu.

DĚTI:
V prvních březnových týdnech může být vaše děťátko častěji trochu mimo, ponechte mu prostor pro snění, ale učte ho zvládat i reálné nástrahy okolního světa. Druhá polovina března bude vhodná pro trénink v oblíbených sportovních hrátkách. Okolo 13. května buďte připraveni na všechno, mějte v pohotovosti lékárničku i hasicí přístroj.

 Ryby

MAMINKY:
Máte-li narozeniny okolo 4. března, pak možná prožíváte období poznamenané zmatky, pochybnostmi nebo nejistotou. Neztrácejte naději a nechte věci plynout, nemá cenu se zbytečně namáhat. Pokud jste narození 13. března, pak se pokuste v příštím roce zvýšit svou prestiž v práci a nebojte se pozitivně ovlivňovat společnost a svět.

DĚTI:
Začátkem března byste se pro svého miláčka rozkrájeli, jen to s péčí nepřehánějte, učte svou Rybku i odolnosti a trénujte v soběstačnosti. Okolo 13. března snadno probudíte zájem o nové sféry objevování světa a získávání zkušeností. Okolo 12. dubna podpořte fantazii svého dítěte a nechte ho využít ji při hraní a objevování světa.

Feedo tip: Nechte svého malého drobečka rozvíjet pomocí výukových a kreativních hraček. Škola hrou funguje i u nejmenších a věříme, že se u ní zabavíte doma všichni!

Jak to máte s horoskopy vy? Čtete je a věříte jim, nebo jsou pro vás zdrojem inspirace a rádi se nad nimi zamýšlíte? Napište nám to určitě do komentářů.

Za horoskop děkujeme Mgr. Blance Vojáčkové z www.astro.aksos.cz.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *