Lifestyle, Nezařazené

Feedo® opět na FOR BABIES

Veletrh potřeb pro děti a kojence je tady. Již 10. ročník oblíbené akce FOR BABIES se uskuteční ve dnech 17.–20. 10. opět v prostorách letňanského výstaviště a my tam rozhodně nebudeme chybět. Co jsme si pro Vás připravili a na co se můžete těšit? S Feedo® týmem Vám poradíme s výběrem kočárků a mimo to máme pro Vás i Vaše nejmenší připravený malý dáreček.

Sháníte autosedačku nebo kočárek? Nechce se Vám kupovat „zajíce v pytli“ a chcete si vše nejdříve vyzkoušet? Navštivte nás na veletrhu FOR BABIES na výstavišti v Letňanech. Čeká na Vás stánek o velikosti 100 m2, příjemná obsluha a hlavně spousta kočárků, autosedaček a doplňků, které si můžete rovnou na místě prohlédnout i osahat. Jestli budete chtít, nic Vám nebrání usadit svého drobečka do kočárku a klidně si udělat pár koleček. Ostatně jen tak zjistíte, jestli je zrovna tohle pro Vás to pravé ořechové :)

Značky, které na Vás čekají:

Valco Baby – od klokanů až do Letňan
Australská rodinná společnost se výrobě kočárků věnuje už přes 50 let. Mezi jejich speciality patří kočárky, které skvěle vyhovují rostoucí rodině.
Modely: kočárek Valco Snap Ultra Duo Tailor Made, kočárek  Valco Snap 4, kočárek  VALCO Snap 4 Trend

 

 

 

Petite&Mars – hravě a osobitě
Spojením sil českých a slovenských techniků, výtvarníků a jiných odborníků se zrodila značka Petite&Mars. Produkty jsou funkční a bezpečné, hlavně Vás ale okouzlí svou originalitou a hravostí.
Modely: kočárek Street, kočárek  Up, kočárek Musca, kočárek Easy, kočárek Rover, autosedačky Prime II, Prime II Isofix

 

 

Easywalker – kočárky ze země tulipánů
S holandskými kočárky Easywalker můžete vyrazit jak do města, tak na výšlap do hor. Ať už máte radši svůj klid nebo jste vyznavači aktivního životního stylu, Easywalker Vám má rozhodně co nabídnout.

Modely: Harvey2, Harvey2 All Terrain, Charley, Buggy XS

 

 

 

 

 

G-mini – rodičovství s úsměvem
Rodičovství může být samo o sobě náročné. Značka G-mini se snaží každodenní život rodičům co nejvíce usnadnit. Jejich kočárky jsou lehké, odolné a kvalitní.
ModelyG-mini Grand

 

 

Kinderkraft – společné objevování světa
Ideou značky Kinderkraft je ukázat rodičům, že mohou se svými dětmi trávit čas kdykoli a kdekoli. Její kočárky i sedačky jsou naprosto bezpečné a vyladěné do nejmenšího detailu. 

Modely: kočárky Pilot, kočárky Grande, autosedačky Comfort Up, a další…

 

 

 

 

…a to není všechno…

Kromě možnosti vyzkoušet si kočárky nebo autosedačky tak můžete získat i slevu na nákup v našich Feedo® prodejnách. Vaše ratolesti od nás zase dostanou krásné omalovánky nebo balónky. O vstupenky na 17.–18. 10. můžete soutěžit na naší FB stránce.

V rámci doprovodného programu veletrhu se může Vaše drobotina zapojit do závodu na plyšových koních či čtyřkolkách nebo se naučit něco o dopravním provozu na dětském dopravním hřišti.

Už teď se na Vás moc těšíme!


Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.
Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.
Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži. Na výherní položky se nevztahuje záruční lhůta.
Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *