Nákupní rádce, Ze zákulisí

Feedo je nejoblíbenější online prodejce 2015

Znáte anketu Česká máma, která probíhá už od roku 2012? Pokud ne, rychle vám ji představíme. Cílem této ankety je zvolit nejoblíbenější značky a prodejce potřeb pro miminka a děti do 7 let.

Kategorií je 20 a hlasování trvá zhruba 2 měsíce. Hlasování se může zúčastnit každá maminka, která si následně zvolí svou TOP značku v jednotlivých kategoriích.

Vyhlášení je vždy velkou událostí. Tento rok probíhalo ve Funparku Žirafa v pražských Průhonicích. Kromě samotného vyhlášení byly pro maminky připraveny různé workshopy a zábava pro ně, i jejich dětičky.

My jsme maminkám pro větší pohodlí poskytli přebalovací koutek a zásobu plenek a vlhčených ubrousků, které byly pro každého k dispozici.

ceska mama

 

Jak jsme dopadli?

Feedo.cz bylo zvoleno jako nejoblíbenější Online prodejce dětského zboží za rok 2015. A my vám touto cestou chceme poděkovat! Pokud vás zajímají všechny výsledky této ankety, podívejte se ZDE.

Snímek obrazovky 2016-03-18 v 13.40.26

Cenu za Feedo přebrali naši kolegové z marketingového oddělení – Bára (koordinátorka marketingových projektů), Štěpán (marketingový manažer) a Michal (SEO babysitter).

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *