Ze zákulisí

Feedo.cz pozvalo maminky-bloggerky na jarní brunch

Krásné a milé maminky a jejich děti, skvělé jídlo, spousta povídání a příjemná atmosféra – taková byla snídaně, kterou jsme poslední dubnové úterý uspořádali pro maminky- bloggerky v rodinné kavárně Pointa nedaleko Pražského hradu.

Bylo nám potěšením, že naše pozvání přijaly paní Bára Janošová, Pavla Kosová, Petra Kopolovičová, Radka Lím Labendz, Marie Vágnerová a Tereza Kovárniková.

Celé dopoledne se neslo ve znamení živé konverzace a zábavy – maminky si povídaly, jako by se znaly odjakživa, a o své zkušenosti se ochotně podělily i s námi.

U stolů plných výborných pokrmů z čerstvých surovin se hodně mluvilo, jedlo, smálo i hrálo s dětmi – přesně tak, jak se na setkání prima maminek a jejich „andílků“ sluší a patří.

K dobré náladě přispělo i krásné prostředí kavárny Pointa, jejíž kvalitní jídlo, pozorná obsluha, nekuřácké prostředí a bohatě vybavený dětský koutek byly tím správným základem pro náš „snídaňo-oběd“.

Velký dík patří také firmám Olymp Toys, Weleda a Nivea za poskytnutí dárků pro všechny maminky – bloggerky.

rsz_bloggerky (1)

Měli jsme velkou radost, že se původně plánovaná snídaně protáhla skoro až do oběda – což byl ten nejhezčí důkaz, že se setkání vydařilo. Loučili jsme se proto s ujištěním, že další taková milá příležitost na sebe určitě nenechá dlouho čekat. A nechcete se přidat? Podívejte se na www.feedo.cz/ambasadorky a napište nám. Těšíme se! :)

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *