Lifestyle, Moderní rodič, Ze zákulisí

Feedo časopis – počtení pro maminky i děti!

Máme radost, že vám můžeme představit úplně nový Feedo časopis! Myšlenka na vlastní časopis se zrodila už dávno, ale konečně se stal sen skutečností a do objednávek vám zdarma balíme první vydání!

„Díky tomu, že víme, co maminky milují na našem blogu, jsme jim časopis Feedo® vystavěli na míru. Je to nejen poděkování za jejich nákup, ale také za zvládnutí (někdy nedoceněné) mateřské role. Klademe si ambice být pro ně přátelským společníkem a nejlepším rádcem pro všechny jejich mateřské starosti. Ať jsou malé nebo velké, ať řeší, jak vychovávat nebo jak čistit zoubky. Naši odborníci jim pomohou a poradí!“, říká Martin Molčan, jednatel Feedo.cz

Na své si přijdou nejen maminky, ale i děti. Pro maminky je připraveno téměř 60 stran zajímavého čtení, děti pak určitě potěší dětská příloha. Nechceme prozrazovat moc, abyste se na něj mohli těšit i vy. Stačí jen vytvořit objednávku!

A pokud patříte k maminkám, které už časopis v balíku dostaly, napiště nám do komentářů jak se vám líbil. Všechny reakce uvítáme.

Doufáme, že máte z časopisu stejnou radost jako my a budete se těšit na další vydání.

Zatím vám přejeme krásné počtení!

Vaše Feedo.cz

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. Dobrý den,děkuji za Vámi odeslané zboží a chtěla bych se zeptat na Váš časopis,který byl součástí balíku.Dají se objednat další čísla jako předplatné?Děkuji Nosková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *