Maminky testují, Nákupní rádce

Ekologický opičí bowling vás bude bavit!

Opičí bowling, od thajské firmy Plan Toys,  se skládá z pěti dřevěných kuželek a jednoho míčku. Kuželky mají srandovní opičí hlavičky a jsou doplněné provázky, které vytváří ouška a ručičky.  Opičí kuželky jsou rozdílně velké a navíc má každá barevné odlišení v podobě tří proužků – červené, oranžové, žluté, zelené a modré.

Co na to maminka? 

Opičí bowling mě okamžitě nadchnul. V první řadě celou rodinu pobavil název, který hned od začátku značil, že půjde o něco jedinečného a zábavného. Oceňuji, že je hračka vyrobena ze dřeva, i když na druhou stranu musí člověk dávat pozor, protože dostat ránu do nohy dřevěným míčkem poměrně bolí.

Moc se mi také líbí, že mají kuželky rozdílně barevné proužky, takže se dítě může pomocí zábavné hry naučit základní barvy.

opici-bowling2

Co na to dvouletá Natálka? 

Opičí bowling, jupíííí! To je moje oblíbená hra! Máma mi hned vysvětlila, jak mám kuželky poskládat, a že se musí pomocí míčku s opičí hlavou shodit. Když se mi to nepodaří s míčkem, shodím je rukama, to je taky sranda! Akorát jsem dostala vynadáno, že se s míčkem nehází, protože bych s ním mohla někomu ublížit. Vzhledem k tomu, že už umím pěkně mluvit, tak už opravdu můžu říct nahlas svůj názor.

Máma: „Zahrajeme si opičí bowling“?

Natálie: „Jupíí, opičí bowling.“

Máma: „Jakej je opičí bowling? Baví tě to?“

Natálie: „Joo, dobrej! Baví! Hrajeme!“

Líbí se i vám? Seženete ho ZDE.

Ptáte se, proč ekologický? 

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

ZAUJALA VÁS TATO ZNAČKA? PŘEČTĚTE SI DALŠÍ RECENZE!

Rachtačka Plan Toys (KLIK)

PT6413-8854740064134

Plan Toys hračka do vany (KLIK)

PT5658-8854740056580

Plan Toys chrastítko ptáček 4m+ (KLIK)

PT5216-8854740052162

Sovička Plan Toys (KLIK)

PT5132-8854740051325

 

Předchozí článekDalší článek