Krmení, Nákupní rádce

Dopis od Alete: Prémiové německé příkrmy se představují

Milí rodiče,

moc Vám děkujeme za zájem o výrobky značky Alete. Těší nás reakce, které od Vás dostáváme. Věříme, že značka Alete si získá stejnou oblibu jako v Německu, kde je na trhu již více než 80 let a patří mezi nejdůvěryhodnější značky.

Naším hlavním cílem je spokojené miminko a tím i spokojený rodič. Jsme si vědomi toho, že určitá období dětského věku jsou pro rodiče náročná. Chybějící spánek, neustálá rodičovská pozornost, kterou děťátko potřebuje, a k tomu běžné každodenní starosti a povinnosti, které se prostě „nějak musí zvládnout“…

Proto je naší snahou rodičům usnadnit každodenní péči o děti a umožnit jim tak více společně stráveného volného času v tomto krásném období života. Zejména v období jara a léta, kdy je sezóna dovolených a cestování v plném proudu, jsou příkrmy velkým usnadněním a úsporou času. Tak si i rodiče mohou odpočinout a vydat se svými malými objeviteli na nové výpravy za dalšími zážitky a dobrodružstvím!

Bylo zjištěno, že dítě se rodí s preferencí sladké chuti. Další chutě se rozvíjí s tím, jaké příkrmy a pokračovací strava je jim v dalším průběhu života nabízena. Proto lidé z různých koutů světa mají různé chuťové preference. Přitom čím větší množství chutí dítěti nabídnete v raném věku (zavádění příkrmů je individuální a respektujte doporučení Vašeho pediatra), tím bližší bude mít vztah k ochutnávání dalších nových pokrmů. Různorodost je v tomto ohledu velmi důležitá. A nejen to. Různorodá strava podporuje zdravý vývoj a je doporučována jako prevence vzniku alergií.

Proto v tomto roce rozšiřujeme sortiment o výrobky pro další věkové skupiny. K počátečním zeleninovým příkrmům od ukončeného 4. měsíce věku dítěte, kdy již mateřské mléko plně nepokrývá výživové potřeby a energetické nároky dítěte, jsme nyní nově zařadili:

  • maso-zeleninové příkrmy od ukončeného 4. měsíce (sklenička 190g) v BIO kvalitě
  • maso-zeleninové příkrmy od 6. měsíce věku (sklenička 190g)
  • navazující maso-zeleninové příkrmy od 8. měsíce a od 10. měsíce věku ve velikosti skleniček 220g.

TIP!
Vyzkoušejte např. naše novinky:
Alete BIO špagety se zeleninou a krůtím masem (190g)
nebo Alete BIO brambory s květákem a telecím masem (220g).

Ochutnejte i další dobroty od Alete! Snadno a rychle je seženete na >>> Feedo.cz.


Kvalita a bezpečnost výrobků je přitom pro Alete na 1. místě. Vždyť jde přece o to nejcennější – o naše děti! Proto Alete na složení výrobků neustále pracuje. V průběhu tohoto roku budeme zaměňovat původní receptury za nové, a to v BIO kvalitě. To se týká zejména maso-zeleninových příkrmů pro děti od 1. roku věku ve skleničkách o velikosti 250g.

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Budeme proto rádi, pokud s námi budete Vaše zkušenosti a zážitky sdílet e-mailem na alete@emco.cz nebo na facebook.com/aleteczsk, kde pro Vás mimo jiné připravujeme spoustu zábavy a soutěží o ceny.

Zdraví,

Tým Alete

Alete plně respektuje závěry a doporučení Světové zdravotnické organizace ohledně výhod kojení. Věříme, že mateřské mléko je ideální potravou pro novorozence a kojence nejméně v prvních šesti měsících života.


 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *