Lifestyle, Maminky testují

Done by Deer na Feedo, aneb naše nejmilejší značka

Kdo sleduje můj Instagram @lukynkovalenicka, asi ho moc nepřekvapí, že miluju značku Done by Deer.

Přijde mi to jako chvilka, kdy jsem byla asi v sedmém měsíci těhotenství a objednávala jsem svůj první balík, kde byly věcičky právě této značky. A víte, co jsem objednala? Byla to hrazdička s hrací podložkou , hračka do kočárku a nějaké ty plenky s obrázky. A netrvalo to dlouho a všechny se skvěle osvědčily. Takže si už teď troufám říct, že to není jen moje oblíbená značka ale i Jonyho.

I když se jedná o celkem mladou značku, která vznikla v Dánsku v roce 2014, všechny věci mají nejen naprosto kouzelný skandinávský design, ale jsou hlavně funkční, hezky barevné a pro miminko zábavné.

Vlastně s každou novou věcí jsem byla  moc mile překvapená, protože ve skutečnosti vypadala lépe než na obrázku a dokonce většinou uměla i něco navíc, než říkal popisek. Asi nejvíc mě překvapilo tohle slůně, které jsme hodně dlouho vozili v létě v kočárku. Je to opravdu hodně „aktivní“ hračka, která šustí, píská, obsahuje kousátka, zrcátko, vlastně několik oblíbenců v jednom a pořád se u nás doma nezastaví.

Dalším top kouskem je látková knížka a kartonové kostky , které je hrozná legrace shazovat tak, že vlastně už ani nestíháte stavět ☺. Na nich oceňuju ne jen to, že krásně vypadají, ale jsou na nich i číslice, na další straně odpovídající počet zvířátek, a když je správně sestavíte, vytvoříte metr.

A pokud je vaše miminko už trošku větší a ochutnalo třeba už svoji první lžičku, koukněte na jejich jídelní sety.

Ze všech našich fotek můžete vidět, že tyhle zvířecí kamarády má ten náš mrňousek opravdu rád a taky se už s námi někam podívali.

Mějte se krásně a budu se těšit u dalšího článku!
L.


Skandinávský design v podání Done by Deer si prohlédněte na >>>  Feedo.cz

Předchozí článekDalší článek
Lenka S.
Mladá maminka malého Jonáška píšící blog The Salad by Leni. Fanynka módy, kosmetiky, zdravého životního stylu a sportu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *