Nezařazené

Děkujeme českým zdravotníkům

Už více než rok se celý svět potýká s nelehkou situací související s pandemií SARS COV 2. My jako správní Češi vymýšlíme jeden vtip za druhým, smějeme se, ale také pláčeme, jsme naštvaní a bezmocní. Kromě toho bychom měli být ale i vděční a měli bychom umět poděkovat těm, kteří bojují za každý cenný život – zdravotníkům.

Denně nasazují životy a vlastní zdraví v první linii v boji s koronavirem. Lékaři, sestřičky, bratři, záchranáři, sanitáři i dobrovolníci dřou na hranici vlastních sil a často vyhoření. Během loňského roku (zejména na začátku celé situace) jim lidé tleskali a děkovali. Nyní, rok poté, se zdá, že česká společnost začala brát jejich služby a pomoc jako samozřejmost.

V reakci na tento smutný fakt se Nadační fond Vita et Futura spolu s Impresa films rozhodli vytvořit děkovný spot, krátký film a dokumentární pořad „Děkujeme českým zdravotníkům“. Posláním projektu je celostátně vyjádřit skutečné díky. Za odbornost, výdrž, odolnost, soucit a zároveň chladnokrevnost, někdy až totální upozadění svých osobních zájmů ve prospěch péče o pacienty. Tvůrci pracují bez nároku na honorář, a proto žádají všechny lidi dobré vůle o příspěvek na tento projekt.

Přispět můžete i vy přímo na transparentní účet.
2061621088/5500 se zprávou DĚKUJEME

Feedo se zapojilo, pomůžete i vy?

Posláním naší společnosti je usnadňovat život rodičům s malými dětmi. Zapojením do projektu jsme chtěli poděkovat sestrám, doktorům i ostatním zdravotníkům i dobrovolníkům, kteří dnes a denně bojují za každý jeden život a dávají tak rodinám možnost být ve zdraví opět spolu.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *