Nákupní rádce

Chytří pomocníci pro život s miminkem

Když domů přichází miminko, je najednou v životě rodiny všechno naruby. Vnímání času se změní na období života před miminkem a nové období po jeho narození. Svět jako kdyby se náhle zastavil a vše se točí jen kolem tohoto nového malého člena domácnosti.

Maminky, ale ani tatínkové, v tomto období rozhodně nemají času nazbyt a v domácnosti potřebují spolehlivé pomocníky, kterým mohou bez obav věřit a kteří jim pomohou toto období, kdy je vše nové a kdy se obzvlášť dbá na bezpečnost, v pohodě a v klidu zvládnout. Přesně takoví jsou pomocníci od značky BAYBY, mezi které patří lahvičky, savičky, digitální chůvičky, odsávačky, ale také praktičtí kombinovaní pomocníci, jakými jsou například parní sterilizátor se sušičkou, nebo multifunkční ohřívač lahví.

Tvůrci výrobků BAYBY nenechávají nic náhodě. Všechny výrobky dosahují špičkové kvality a jejich bezpečnost zajišťují kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky a jsou tak zdravotně nezávadné. Co vás rozhodně osloví, je originální design výrobků, který chytře kombinuje jednoduché zpracování s veselými motivy a který se bude líbit i těm nejmenším. Takový ultrazvukový zvlhčovač vzduchu v podobě slona je bezva kamarádem do každého dětského pokojíčku.

Ovládání a používání výrobků je velice intuitivní, což už jen dotváří vysoký komfort, které používání výrobků BAYBY rodičům poskytuje. Těm nejzajímavějším z nich jsme se podívali na zoubek.

Vylepšená sterilizace

Sterilizátor se sušičkou. Že to zní neuvěřitelně? Ale kdepak. Tvůrci výrobků BAYBY rádi přidávají ke klasickým funkcím přístrojů, které jsou v domácnostech s miminky běžné, něco praktického navíc. Parní sterilizátor na 6 kojeneckých lahví vylepšili o sušičku a skvělý přístroj, který se vypořádá s bakteriemi, je na světě. Stojan uvnitř prostorného sterilizátoru BAYBY BBS 3030 je velice chytře navržen, zavěsit a umístit se zde dají všechny savičky, dudlíky a pomůcky a vy tak můžete hromadně ošetřit velké množství jednotlivých produktů. Po dokončení sterilizace a případného sušení vás přístroj upozorní a sám se vypne, což ocení každá zapomnětlivá hlava.


Teplé jídlo do bříška – doma i na cestách

Hlad ani miminko se neptají! Když se bříško hlásí o slovo, je potřeba rychle doplnit energii, ať už jste doma, nebo na cestách. Přesně pro tyto chvíle se vyplatí pořídit si elektrický ohřívač kojeneckých lahví a dětských pokrmů BAYBY BBW 2010. V zadní části přístroje jednoduše přepnete, kde přístroj právě chcete použít, a to doma (obrázek domečku), nebo na cestách (obrázek auta) a během pár minut jsou vaše lahvičky, nebo skleničky s příkrmy rovnoměrně ohřáté na ideální teplotu bez rizika popálení. Doma, po připojení do sítě, se papání ideální teploty díky ohřívači podává již za 5 minut, v autě, při použití cestovního adaptéru, pak za 6 minut, a to je čas, který jistě ocení každý malý jedlík.

Odsávání mléka? Jedině citlivě

Pokud maminka odsává mléko, jistě ocení pomocníka, který tento proces učiní co nejpříjemnějším. Za pozornost stojí rozhodně odsávačka BAYBY BBP 1010, která napodobuje přirozené sání miminka, a to ve 2 fázích, které lze individuálně přizpůsobit. V první fázi dochází ke stimulaci prsu k laktaci, stejně jako to dělá miminko, které saje slaběji a rychleji. V další fázi, kdy přirozeně miminko saje pomaleji a hlouběji, dochází k vylučování mateřského mléka z bradavky a jeho odsávání. V obou těchto cyklech lze nastavit 9 intenzit vakua, což proces odsávání mléka tvoří nejen účinnější, ale také šetrnější a příjemnější. Jelikož odsávačka v podstatě poskytuje masáž prsu, stisknutí a sání najednou, vyvolává u maminek pocit přirozeného sání kojence. Speciální tvar prsního nástavce odděluje vzduch a mléko a zabraňuje tak zpětnému toku mléka, které je odsáté přímo do přibalené lahvičky. K vytvoření podtlaku pro odsávání mléka využívá elektrickou energii a tak šetří energii maminky samotné a navíc napomáhá tomu, aby i odsávání mohlo probíhat velice diskrétně.

Tato chytrá odsávačka je ovládána mikročipem a na LCD obrazovce maminkám zobrazuje nejen provozní stav, ale také dobu do konce aktuálně nastaveného programu. Automatická paměť ukládá vždy poslední nastavení, další použití je tedy otázkou pár sekund.

Prvotřídní výrobky BAYBY si prostě a jednoduše vaši pozornost zaslouží, a to nejen kvůli krásnému designu, ale hlavně kvůli prvotřídní kvalitě a chytrému funkčnímu zpracování. Stát se oblíbenou a důvěryhodnou součástí života vašeho dítěte i vás, jeho rodičů, to jsou ambice značky BAYBY, jejichž produkty najdete na Feedo.cz.

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. Dekuji za tento rozhovor, je pro me velkym prinosem a nastartovanim pri prvnim krmeni. Mam tepriv mesicni dcerku a tak jeste ani nevim co me ceka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *