Nezařazené

Bojí se vaše dítě tmy? Zkuste "myšku na banánu"

Už máme doma tříměsíční miminko :) Věřili by jste tomu? :) Mě se to zdá jak včera co jsme si jí přinesli z porodnice a ona už nás dojímá svým upřímným úsměvem vždy když nás vidí, když nás slyší…a vlastně skoro stále :) Stále si pobrukuje, „povídá“ si s hračkama, levou rukou máchá kolem sebe a drží už na chvíli některé hračky, pravačku zatím má jak já levačku (dost o ničem s koordinací :D), ale už i to se zlepšuje :)

rsz_myska-hracka

Tříměsíční miminko potřebuje stálou zábavu a rozptýlení (např. při čištění oušek, hýbání naušniček atd.) a taková myška na „banánu“ (jak se říká u nás doma, ale samozřejmě je to měsíc :D) se hodí – na zádech má tlačítko na spuštění světýlek, která Sandričku hned zaujmou (mění se jak ty vánoční na stromečku) a když nepomůže ani to, tak zmáčkneme myšce nožičku a hračka spustí jednu ze 3 melodií…

Prý by to měla být uspávací myška…tak v tomto se nám neosvědčila, možná kdyby volume bylo slabší :) Na naší malinkou to spíš působí tak, že zpozorní a dokáže na to koukat i několik minut, zatímco maminka si třeba připraví prádlo do pračky :)  Melodii průběžně musím obnovit opětovným zmáčknutím na nožku, ta sama skončí po dohrání skladby. Světýlka zhasnou po 10-ti minutkách.

Věřím, že až bude malinká větší (:D), tak na ní nebude koukat s otevřenou pusinkou a výrazem „co je to za příšeru na banánu :D co mi tu parazituje v posteli“, ale bude jí brát jako „kamarádku“ na spaní :)

rsz_img_8637

A hlavně…nebojí se jí :) a je to plyšáček plyšový, takže nehrozí žádné nežádoucí malé odpadnuté nebezpečné kousky. Ve verzi je i růžový medvídek…ale myška je prostě myška :) Ansmann…kdyby si to někdo hledal :)

Autorkou tohoto článku je Zuzka z blogu SpaceSusi. O další zkušenosti se s vámi podělí zase příště…

profil3

Předchozí článekDalší článek