Nákupní rádce

Black Friday na Feedo.cz – využijte slevy až 80 %

Už je to tady – slevové šílenství, aneb černý pátek na Feedo.cz. Nakupte si vaše oblíbené produkty, nebo třeba ještě zbývající vánoční dárečky za rekordně nízké ceny. 

Dnes jsme si pro vás připravili tipy na dětské hračky. Pokud ale sháníte něco jiného, rychle klikněte na Black Friday na Feedo.cz a ulovte si nejlepší cenu. Třeba slevu až 80 % na značku NUK!

Skvělé hračky se slevou

Domeček pro panenky Woody – KLIK

Tři podlaží a funkční výtah do patra. To musí být sen každé panenky Barbie!

91163-8591864911639

Dětská kuchyňka BINO – KLIK

Velká barevná kuchyňka a 17 dílů kuchyňského náčiní k tomu!

83720-4019359837201

Delfín Blu Blu – KLIK

Roztomilý plyšový delfín, který navíc umí mrkat, hýbat ploutvičkama a nechá se i nakrmit. Představili jsme vám ho už v tipech na vánoční dárky – ZDE.

7031IM_1

…. a spousta dalších! Mrkněte se na Black Friday na Feedo.cz >>

Víte, kde se vlastně vzala tradice Black Friday?

Černý pátek k nám přišel z USA a Kanady, kdy většina obchodních řetězců zahajuje období výprodejů za výrazně nižší ceny. Zajímavé je, že například Kalifornie dává státním zaměstnancům v tento den volno.

Termín vznikl ve Philadelphii pro popis velkého dopravního zmatku, který tam tradičně následoval den po dnu díkůvzdání, a během 60. a 70. let 20. století se rozšířil a dostal do širšího povědomí. Obchody dlouhou dobu na černý pátek otevíraly od 6. hodiny ranní, ale zhruba od roku 2000 začaly otevírat dříve, v některých případech již o půlnoci nebo dokonce před ní.

Černý pátek má u veřejnosti velkou odezvu, nakupující jsou ochotni stát hodiny v dlouhých frontách a v okamžik otevření obchod „vzít útokem“, přeplnit jeho kapacitu a uvnitř se horečně prát o omezený počet zlevněného zboží.

– zdroj Wikipedie 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *