Nákupní rádce

Batůžek SkipHop – recenze

Máme po dovolené a naše malé slečny se rozhodně nemohly obejít bez vlastní svačinky, hraček a slunečních brýlí kdekoli na cestách. A s nadšením si to všechno sbalily do batůžku!

První soví batůžek dostala Maruška loňské Vánoce a chodila s ním i spát. Jen co Darinka začala chodit, začala si Maruščin batůžek přivlastňovat a vedly tu nemalé boje o to, kdo mi v něm na nákup ponese peněženku a klíče. Před dovolenou jsme tak pořídili ještě druhý kočičí. Jsou skvělé!

Batůžky vyrábí firma Skip hop a tato řada se jmenuje Zoo Batůžek Mini. Na výběr je několik variant, které jsou většinou univerzální pro kluky i holčičky a pokud máte větší dítka, určitě nakoukněte i na další batůžky, jsou úžasné!

rsz_2015_07_batůžek_skiphop (2)

Mini batůžek je ideální pro batolata od 1 roku do 4 let, měří jen 23 centimetrů a sedí i malým „zádíčkům“. Přes hrudníček je popruh se sponou, díky čemuž batůžek dítěti nespadne a pro maminky je výhodné, že si batoh dítě jen tak nesundá a někde nezapomene. Uvnitř batůžku je jmenovka.

rsz_dsc_6752 (1) (1)

Batoh má jednu hlavní kapsu a postranní síťku na malé pití nebo taky významné poklady, jako jsou šišky a kamínky. Zespod batůžku je kovová spona, na kterou lze přidělat vodítko – bezpečnostní pásek, který je součástí batůžku. Vím, že vodítka na děti jsou velmi kontroverzním tématem, ale já osobně je úplně nezavrhuju. Nikdy jsem neměla potřebu jej použít, ale umím si představit situace, kdy vodítko může pomoci k bezpečnějším procházkám. Je mi tak sympatická forma vodění za batůžek, jednak vůči pohledům okolí, ale i vůči samotnému dítěti.

rsz_2015_07_batůžek_skiphop1 (2)

Do batůžku se v pohodě vleze láhev s pitím (máme ozkoušených 330 ml), dvě plíny a svačinka. A i nějaká ta hračka se propašuje :-)

Batůžky jsou lehké a skladné, když už holky nebavilo nosit, vlezly se k nám do velkých batohů. Údržba je jednoduchá, drobné nečistoty odstraníte vlhkým hadříkem, větší ručním praním, barvy nepouští.

Někdy lituju, že už nejsem malá, hned bych ty batůžky nosila taky :-) V dnešní recenzi dávám batůžkům jen samá plus, jsou opravdu promyšlené do posledního detailu a mají moc pěkný design. Děti je milují, dobře se jim nosí a vleze se jim tam vše, co potřebují. Pokud zvažujete nad koupí batohu pro dítě, tuto značku opravdu doporučuji.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *