Nezařazené

Aquaint soutěž

Zvedání dudlíku ze země či otírání dětských ručiček od jídla patří mezi denní chleba každého rodiče. Doma nám to usnadňuje tekoucí voda a mýdlo, venku je to už o kapku složitější. Užitečnými pomocníky se vám v těchto okamžicích stanou čisticí vody i ubrousky Aquaint. Navíc když se zapojíte do naší soutěže, můžete od této oblíbené značky vyhrát rovnou celý balíček.

Dostatečná hygiena je obzvláště v těchto dnech velice důležitá, přičemž u dětí to platí dvojnásob. Pamatujte na to, že děti poznávají svět nejen očima, ale zejména saháním na vše nové a neznámé. A kam jdou dětské ručičky hned vteřinu poté, co se dotknou písku na pískovišti nebo poté, co dostatečně prozkoumají celou sedačku v MHD? Většinou do pusinky.

Na očištění zvědavých prstíků i lahviček, dudlíků či madel kočárku vám skvěle poslouží právě produkty značky Aquaint. Jsou 100% přírodní, obsahují čištěnou vodu a kyselinu chlornou, která je v lidském těle vytvářena imunitním systémem. Nenajdete v nich alkohol ani parfemaci a jsou vhodné pro děti již od narození.

Soutěž

Zapojte se do soutěže na našem Instagramu, kde se dozvíte více informací. Soutěž trvá od 24. do 31. května.


Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži. Na výherní položky se nevztahuje záruční lhůta.

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *