Nákupní rádce

Aktivní rodičovství s Thule

Častou obavou nejednoho bezdětného páru je to, jestli bude moci i po narození dítěte nadále cestovat, objevovat nová místa, věnovat se sportu či vyrážet za různými dobrodružstvími. Na aktivní rodiče se zaměřila značka Thule, jež vytváří kočárky, cyklovozíky i různé praktické doplňky. Milovníci outdooru si tak mohou užít procházky po přírodě i s těmi nejmenšími. 

Dokonalé odpružení, kompaktní skládání i bezpečnostní prvky. Značka Thule dbá na to, aby její výrobky zaručovaly pohodlí i bezpečí jak při městských projížďkách, tak při horském výšlapu. Objevte s námi oblíbené produkty od této značky.

Jaký kočárek si vybraly naše ambasadorky?

Thule Sleek

S tímhle stylovým kočárkem vás čeká mnoho nezapomenutelných dobrodružství. Kočárek je vhodný spíše do města, má velký úložný košík na zip, pohodlné sedátko s velkou plochou a s možností otočení směrem k rodiči či dopředu.
Korba je určena pro děti ve věku 0–6 měsíců a chrání před UV zářením.
Máte větší rodinku? V nabídce najdete i sourozeneckou variantu

Na jarní procházku se vydala Iveta Kořínková.

Thule Urban Glide

Elegantní design tohoto kočárku si získal srdce nejednoho rodiče. Odlehčenou konstrukci oceníte při cestování MHD i procházkách po vašem oblíbeném parku. Obzvláště ho doporučujeme nadšeným běžcům a in-line bruslařům.
Dalším pozitivem je jednoduché skládání jednou rukou a integrovaná ruční brzda. Dokonalé pohodlí zajistí také stříška s větracími okénky.
Kouzlo podzimní krajiny si vychutnávala Anie Songe.

Thule Chariot

Je přizpůsoben jízdě po každém povrchu včetně sněhu a vhodný na 4 různé aktivity – běh, jízdu na kole, lyžování i klidné procházky. Pro vášnivé cyklisty i lyžaře je tak tento dětský vozík nepřekonatelným parťákem.
Do velkého ukládacího prostoru se vám vleze vše, co při svých sportovních aktivitách potřebujete.
Bezpečnou jízdu zajišťuje také zadní světlo.
Na projížďku do parku vyrazila Nikol Moravcová.

Thule Spring

Novinkou do rodiny Thule je kočárek Spring. Zamilujete si jej pro jeho výbornou manévrovatelnost, snadné skládání, velkou stříšku i nákupní koš.
Je ideálním společníkem na cestování, lze jej snadno složit jednou rukou, přičemž po složení sám stojí.
Vyrazte na nákupy, na návštěvu či do oblíbené kavárny.
Lesní idylku si užívala Zuzka Zusková.

  

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *