Nákupní rádce

Aby se děťátko nebálo – noční světlo Babymoov – VIDEORECENZE

Natěšená už dva dny vyhlížím kurýra s balíčkem od Feedo.cz až konečně nastal okamžik předání. Letím s dcerkou nahoru a netrpělivě rozbalujeme velkou krabici, kde na nás v rohu kouká očekávaná lampička Babymoov.

Musím říct, že jsem byla velmi překvapena jejím rozměrem. Dle obrázků mi připadala větší…nicméně se nenechávám oklamat a netrpělivě vyčkávám večera,kdy tuhle parádu vyzkoušíme.

Po koupání jsem dceru uložila do postýlky, lampičku postavila na komodu vedle a spustila světelnou projekci. Bohužel nastalo mírné zklamání, čekala jsem hvězdnou oblohu, jasnou, jakou lze vidět na obrázku v popisu, ale lampičku jsem musela podložit, aby byla pěkně vidět. Navíc propracování není tak důkladné a tak nám po stránách prosvítají měsíčky světla.

Příjemné je ovšem jemné prolínání barev. Co mě ovšem velmi mile překvapilo, byly melodie..celkem se jich v lampičce skrývá sedm, od tlukotu mateřského srdce, přes ptačí zpěv až po jemné „ukolébavkové“ melodie.

Musím velmi vyzdvihnout úrovně hlasitosti. Při poledním spaní ladíme mírně hlasitější, ovšem při večerním uspávání velmi tiše.

Skvělé je i automatické vypínání po 30-ti minutách hraní. Většinou dám dceři lampičku na komodu či do postýlky a zmíněných 30 minut jí stačí na usnutí.

Líbí se mi i funkce na lampičce, díky které hudba i světelná projekce může být použita současně či odděleně, záleží jen na vaší volbě.

Dcerka je momentálně velmi spokojená, když má lampičku u sebe v postýlce a sama si „rozhoduje“ zda bude lampička svítit a jakou melodii bude vydávat. U nás je velmi oblíbený ptačí zpěv.

Upozorňuji, že součástí balení nejsou baterie a tak je doporučuji koupit, my stále fungujeme na těch prvních.

Celkově bych lampičku ohodnotila čtyřmi hvězdičkami z pěti, kvůli slabější projekci. I když naše Karolínka si vytvořila svou vlastní projekci…ručičky pokládá kousek nad lampičku a hvězdičky si promítá na ně.

PS: je to děsná švanda

Zaujala vás lampička z článku? Zakoupit ji můžete ZDE.

Za recenzi děkujeme Lucce Křížové.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *