Soutěže

4. adventní neděle a soutěž v hodnotě 3 599 Kč!

Čtvrtá a poslední adventní neděle je tady a Štědrý den už pomalu klepe na dveře. I my Advent pomalu opustíme a to jak jinak, než pořádnou soutěží. Výhru sice pod stromeček doručit už nestihneme, ale o to víc se můžete těšit na povánoční překvapení.

_F020144O co soutěžíme?

Dnes si zahrajeme o vysoce kvalitní elektrickou odsávačku od české společnosti Bayby! Vše podstatné o ní se dozvíte v tomto videu:

Vyhlášení

Snímek obrazovky 2016-12-29 v 12.54.29

 

Snímek obrazovky 2016-12-29 v 12.54.37

Jak vyhrát?

 • Napište nám do komentářů, jaké máte přání do roku 2017!
 • Soutěžit můžete do soboty – tedy do 24.12.2016 (včetně).
 • Každý může napsat pouze jeden komentář – v případě duplicitních komentářů budou oba smazány.
 • Pořadí vítězného komentáře se vybírá pomocí generátoru náhodných čísel. Pořadí se počítá odshora dolů.
 • Vyhlášení proběhne v úterý 27.12.2016 v tomto článku.
 • Výhra bude přibalena do vaší příští objednávky, která musí být realizována do dvou měsíců od vyhlášení. V opačném případě výhra propadá.
Předchozí článekDalší článek

34 komentářů

 1. Přeji si teď hlavně v pořádku porodit druhou dceru a do roku 2017 hlavně zdraví pro všechny! :-)

 2. Dobrý den,
  moc bych si přála zdraví pro celou naši rodinu, hlavně pro babičku,která v poslední době na tom není nejlépe. Dále bych si přála ať naše miminko je zdravé a průběh porodu klidný. Je to naše první dítě, holčička a termín porodu máme 2.1. i když lékaři tvrdí, že ji můžeme očekávat už pod stromeček.
  Také doufám, že alespoň o svátcích v dnešní uspěchané době budou lidé k sobě trochu více vstricnejsi.
  Krásné prožití svátků,pohodu a harmonii.

 3. Já si přeji hlavně zdraví a pak i trošku toho štěstíčka….
  Všem krásné svátky plné klidu a pohody.

 4. Jelikoz v dubnu 2017 se ma narodit nase prvni miminko preji si aby vsechno dobre dopadlo…Preji vsem aby se stale meli na co tesit, aby meli usmev na tvari…A vam z Feeda, dekuji za rok 2016 a preji vam at jste stale tak oblibeni, at mate chut delat vsechno pro nas a nadale rostete ;-) Dekuji B.

 5. Hlavne prianie je zdravie pre celu rodinu a priatelskejsia atmosfera vo svete. A dalej nech sa vyriesi vztah medzi L a P a posunie vztak Tonky spravnym smerom :).

 6. Není nic dulezitejsiho, než zdraví.. Takže rozhodne zdraví pro svého synka a celou moji rodinu. Na tom záleží nejvíce.

 7. Moc bych si přála se opět celý rok 2017 scházet se svými nejbližšími ve zdraví a jelikož kolem konce tohoto roku očekáváme miminko, tak si moc přeji, aby vše dopadlo v pořádku. Krásné prožití vánoc :-)

 8. Já bych si přála hlavně klidný a nekomplikovaný porod toho našeho drobečka v březnu. A pak samozřejmě všem zdraví, štěstí a kolem sebe lidi, které máte rádi

 9. Přeji si hlavně hodně zdraví pro celou naši rodinu. Všem ostatním přeji krásné vánoce a úspěšný rok 2017 :)

 10. Jediné přání pro rok 2017 – slyšet dobrou zprávu od lékaře, že jsem zdravá a budu tady pro mou dcerku ještě mnoho dalších let.

 11. Nejdůležitější je zdraví. Hodně se dá ovlivnit tím, jak žijeme, co jíme, ale osud si někdy nevybírá. Všem tedy přeju pevné zdravíčko.

 12. Bude to znit jako klise, ale ja si opravdu preju jen to, abychom byli v dalsim roce vsichni zdravi a stastni…to ostatni je uz jen bonus..

 13. Přála bych si, aby ten Nový rok 2017 začal co nejlépe a už nás opustila ta finanční smůla, která u nás poslední měsíc vládne. Děkuji Ježíšku

 14. Moje přání do roku 2017 je štěstí a zdraví pro všechny. A v březnu přivést na svět našeho syna Matyáška. Moc se na něj těšíme přece jenom to bude naše první miminko.

 15. Moje přání se netýká jen příštího roku, je to celoživotní výzva. Přeji si, abych pro svého syna byla dobrým rodičem.

 16. Samozřejmě zdraví si na prvním místě přejeme pro sebe i své blízké všichni, ale já bych mimo toto imaginární přání měla i přání zcela hmotné. Tuším, že by si totéž přálo spousta lidí jen chtějí vypadat hezky a tak o tom raději mlčí. Já to klidně řeknu. Jsou to PENÍZE a to spousta peněz hromada s kterou bych si ani nevěděla rady :-D
  No a kdyby přišla ta nemoc, která si stejně nevybírá a postihne chudáka stejně jako boháče, potom bych měla dost peněz na to zaplatit sobě, nebo rodině tu nejlepší léčbu, nejdražší léky a nejlepší doktory.

 17. Přála bych si nejvíce,aby bylo na světě lásky velice. Aby lidi na sebe byli hodný a milý. Nehonili kariéru a nechodili přes mrtvoly. Zastavili se na chvilku a zamysleli se jaká je priorita života: Láska,Zdravý,Rodina! Všem přeji jen to nejkrásnější do nového roku. B.

 18. Mě přání jsou,abychom byli všichni zdraví a aby se nám podařilo „zadelat“ na dalšího malého človíčka do naší rodiny :)

 19. Zkusím zestručnit: konec zkorumpovaným politikům a policistům, více kvalitních produktů a potravin, více ochotného a profesionálního lékařského personálu, čisté ulice, rozumné řidiče, aby si lidi vážili sebe a svých bližních, konec agrese a násilí, přeju všem dětem jen úsměv na tváři a rodičům trpělivost, imigrantům tuhou evropskou zimu a klid zbraní a hloupých nápadů na celém světě. další až pro rok 2018 ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *