Těhotenství

13 kreativních způsobů, jak sdělit, že jste těhotná

Dozvěděli jste se právě radostnou novinku, že jste těhotná? Chcete to oznámit svým nejbližším a hlavně ze všeho nejvíc své polovičce? Můžete to udělat i kreativním a zábavným způsobem. Jak? Nechte se inspirovat jinými maminkami.

Pro partnera:

Děťátko o velikosti hráškuisifa_78325694

Chyťte svého partnera večer za ruku, vtiskněte mu do dlaně otevřený stroužek zeleného hrášku a pošeptejte mu: „Chceš slyšet něco úžasné? Toto je přibližně velikost našeho děťátka právě teď!“ Představa děťátka o velikosti kuličky hrášku musí dojmout i toho největšího tvrďáka.

Puzzle to prozradí

Staví si váš partner často puzzle? Nepřekvapí nás, pokud ne. Co tak ale učinit výjimku a nechat mu zhotovit puzzle s výstižným nápisem: „Blahopřeji, budeš otcem!“ Možná ani nebude muset poskládat celý obrázek, a bude mu jasné, která bije.

„Dítě na palubě“

Nebo si můžete dát zhotovit nálepku s nápisem „Dítě na palubě“ a přilepit si ji večer na břicho. To bude překvapení, až se budete převlékat nebo vás váš drahý bude chtít pohladit po bříšku.

Kreativní dort

Rádi pečete? Upečte partnerovi sladkou růžovo-modrý dort ve tvaru srdce s velkým nápisem: „Jsem těhotná“. Určitě ji dojetím nebude schopen ani sníst.

Klasika, kterou nic nezkazíte

Pokud již víte pozitivní výsledek, pořiďte si dvoje dětské dupačky – modré a růžové. Když se partner vrátí domů, zatáhněte ho do ložnice a vytáhněte je obě ze skříně s otázkou: „Co myslíš, tatínku, které budeme potřebovat?“

Všechno je to tvoje vina

Co tak sáhnout po klasicky-netradičním oznámení? Klasickou obálku můžete naplnit dopisem s netradičním textem: „Všechno je to tvoje vina“ (na obálce) + „Gratuluji plavci, který vyhrál závod. Cenu si můžeš vyzvednout za 9 měsíců. “

Překvapivý rozpočet

Můžete jít na svého partnera i záludný cestou. Řekněte mu, že jste vyvedla něco velkého a nečekaného, co bude vyžadovat extra rozpočet. Poproste ho, ať si k tomu společně sednete a sepíšete možné výdaje. Pak mu už jen místo pera podejte pozitivní těhotenský test a překvapení je na světě.

Šťastný Den otců

Oficiálně připadá na 15. června, ale pokud jste se právě dnes dozvěděli tu radostnou novinu, možná v šuplíku najdete nějakou starší kartu, kterou jste si odložili, protože jste už o děťátko usilovali. Nebo můžete kreativně vyrobit vlastní. Obyčejný nápis „Šťastný Den otců“ na přední straně, s podpisem uvnitř „od mamky a děťátka“ vašeho partnera určitě dostane do kolen.

Luxusní dortík

Chcete novinku partnerovi oznámit ve velkém stylu? Vezměte ho na večeři do oblíbené restaurace. Až přijde na řadu dezert a číšník mu donese modro-růžovo-bíly dortík s nápisem: „Budeme mít děťátko“, určitě o vaší novince bude vědět radostí celá restaurace.

Pro rodinu:

Rodinná fotka

Chcete sdělit šťastnou novinu nic netušící rodině? A nejlépe všem najednou? Seskupte si tedy celou famílii při nedělním obědě za účelem focení se. Místo standardního „Řekněte sýýýýr“ zakřičte „Řekněte čekáme dítě!“ a cvakněte. Překvapené výrazy na jejich tvářích budete mít navždy v paměti.

Balóny pro rodiče

Rodiče berou takové novinky velmi emotivně. Zkuste na ně jít pomalu a beze slov. Přijďte i s partnerem na návštěvu i se dvěma balony. Jedním modrým a jedním růžovým. Podejte beze slova jeden mamince a jeden otci. Mlčte a usmívejte se. Možná jim chvíli potrvá, co se jim snažíte říct, ale až jim to dojde, reakce bude o to dojemnější.

Speciální věnování

Rodičům to můžete sdělit i pomocí dětské knížky. Pořiďte jim netypický dárek, který určitě neočekávali a dovnitř napište věnování: „Prosím, přečtěte mi tuto knížku v březnu (nebo v dubnu, pokud se někde zdržím). Váš vnouček (vnučka)

E-mail pro blízké

Blízké rodině a přátelům můžete radostnou novinku sdělit i na dálku. Nevídáte se s nimi často a tajemství do nejbližšího setkání neudržíte? Co tak vyfotit si pozitivní těhotenský test a jednoduše a prakticky jim to oznámit moderním způsobem? Určitě se vám zpět dostane stejný počet radostných gratulací.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *